ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Наполягають на скасуванні незаконного рішення сільської ради та поверненні земельної ділянки державі


З метою встановлення підстав для застосування представницьких повноважень, вивчено рішення однієї з сільських рад Вінницького району з питань передачі у користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення та встановлено факт незаконної передачі в оренду земельної ділянки державної форми власності, площею 3,4 га.

Рішення сільської ради щодо надання одному із товариств вказаної земельної ділянки в оренду, прийнято із перевищенням повноважень, оскільки сільська рада не уповноважена розпоряджатись землями сільськогосподарського призначення державної форми власності, що знаходяться поза межами населеного пункту.

Крім того, земельну ділянку передано в оренду з грубими порушенням вимог земельного законодавства, а саме: без проведення аукціону та розроблення проекту землеустрою.

В подальшому, на підставі незаконного рішення сесії, між сільською радою і товариством укладено договір оренди землі, який, в порушення вимог чинного законодавства, не зареєстрований у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

З врахуванням викладено, з метою захисту інтересів держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, Вінницькою місцевою прокуратурою до господарського суду Вінницької області скеровано позовну заяву про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради та зобов’язання повернути земельну ділянку.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ