ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Забезпечили повернення державі земельної ділянки лісогосподарського призначення


У ході здійснення контролю стану виконання судових рішень прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення Черкаського районного суду, яким задоволено позов прокуратури області, поданий на захист інтересів держави до приватної особи, про витребування земельної ділянки лісогосподарського призначення вартістю майже 1 млн. грн із чужого незаконного володіння на користь Кабінету Міністрів України.

Підставою для представництва прокурором інтересів держави в суді стала незаконна передача у приватну власність, із зміною цільового призначення, земельної ділянки лісогосподарського призначення з подальшим продажем її третій особі.

На цей час завдяки принциповій позиції прокурора рішення суду виконано шляхом внесення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про скасування державної реєстрації права власності.


Прокуратура Черкаської області