ukenru

Очільник села вимагав від громадянина 12 тис грн за нестворення перешкод у збиранні посадженого ним врожаю


Прокуратурою Сумської області в суботу, 29 грудня 2018 року, повідомлено про підозру голову однієї з сільських рад Білопільського району. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч.2 ст.189 (вимагання, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища) КК України.

Співробітниками Управління захисту економіки в Сумській області та детективного підрозділу Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури встановлено, що очільник села вимагав від громадянина 12 тис грн за нестворення перешкод у збиранні посадженого ним врожаю.

Так, вказаний громадянин на підставі відповідного рішення цієї ж сільської ради понад 10 років обробляв земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

Достовірно знаючи про наявність такого рішення, сільський голова виніс на розгляд сесії питання про передачу частини цієї ділянки, на якій уже був посаджений урожай, іншій особі. Після цього він висунув користувачу вимогу про передачу йому 12 тис грн, інакше погрожував усіляко перешкоджати збиранню урожаю, у тому числі шляхом повідомлення правоохоронних органів про нібито незаконне зайняття земельної ділянки. Факт отримання обумовленої суми задокументовано правоохоронцями.


Прокуратура Сумської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ