ukenru
29-30 березня м.Київ, вул.Васильківська,17, Міжнародна науково-практична конференція «Системна взаємодія кадастрів: проблемні питання методологічного, інституційного та інформаційного забезпечення». Детальніше...


28-29.03.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - оренди, суборенди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


28-29 березня, КИЇВ | 21 березня, ОДЕСА. "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. Шахматки. Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки. КСП немає. Рейдерство. Безпека. Суди. НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Державі повернуто спірні земельні ділянки лісогосподарського призначення площею 239,2 га


Реагуючи на порушення земельного та лісового законодавства, прокуратурою області пред’явлено до господарського суду області позовну заяву в інтересах держави в особі Вінницької обласної державної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області до одного з суб’єктів господарювання про визнання недійсним Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою загальною площею 3048,64 га, з яких 239,2 га землі лісогосподарського призначення, що розташовані на території Іллінецького району.

Рішенням господарського суду Вінницької області від 04.06.2018, яке залишено в силі постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 04.09.2018, позов прокурора задоволено у повному обсязі.

Суди, врахувавши позицію прокуратури області, дійшли висновку про правомірність припинення права користування земельними ділянками сільськогогосподарського, лісового та водного фонду, які перебували у постійному користуванні суб’єкта господарювання.

З метою подальшого захисту інтересів держави у лісогосподарській сфері прокуратурою направлено позовну заяву до господарського суду Вінницької області в інтересах держави в особі Вінницької обласної державної адміністрації про повернення самовільно зайнятих земельних ділянок лісового фонду загальною площею 239, 2 га, що розташовані за межами населеного пункту села Жорнище Іллінецького району, шляхом підписання акту прийому-передачі.

За принципової позиції прокуратури області рішенням господарського суду Вінницької області позов задоволено, у відання держави повернуто спірні земельні ділянки лісогосподарського призначення площею 239,2 га, орієнтовна оціночна вартість деревини та земель лісогосподарського призначення майже 164 млн грн.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

Партнери