ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Виявлені факти надання сільрадою підприємству на поза конкурсній основі трьох земельних ділянок с/г призначення


За результатами вжитих Оріхівським відділом Токмацької місцевої прокуратури заходів щодо поновлення прав територіальної громади села Вільнянка на отримання належного доходу від оренди землі, виявлені факти надання сільрадою підприємству у супереч приписів земельного законодавства на поза конкурсній основі трьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 24 га, вартістю 2,2 млн.грн.

Цим позбавили громаду прав на отримання відповідного доходу та надходжень до місцевого бюджету.

З огляду на виявлені порушення та з метою поновлення порушених прав та інтересів зазначеної громади, місцевою прокуратурою у порядку господарського судочинства подані позови про визнання недійсними угод та зобов’язання повернути земельні ділянки.


Прокуратура Запорізької області