ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Укладений правочин є удаваним та під його виглядом насправді приховано відносини з оренди землі


Господарський суд Хмельницької області задовольнив позов Старокостянтинівської місцевої прокуратури щодо повернення у комунальну власність спірної ділянки на території м.Старокостянтинів.

Встановлено, що у 2009 році комунальним підприємством для встановлення та експлуатації пересувного пункту для заправки автотранспорту скрапленим газом приватному підприємству передано нежитлове приміщення.

Виявилось, що укладений правочин є удаваним та під його виглядом насправді приховано відносини з оренди землі площею 0,25 га та вартістю понад 1,5 млн грн.

В порушення вимог законодавства вказана ділянка використовується для комерційної діяльності та, як наслідок, до місцевого бюджету щорічно не надходить щонайменше 90 тис. грн. орендної плати.

Діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання договору оренди нерухомого майна недійсним та звільнення незаконним користувачем земельної ділянки комунальної власності.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ