ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

У власність держави повернуто незаконно відчужену земельну ділянку площею понад 10 га


Рішенням господарського суду Житомирської області, яке набрало законної сили, задоволено позовні вимоги прокурора та скасовано розпорядження голови Коростишівської районної державної адміністрації про продаж шляхом викупу земельної ділянки площею 10,3 га Дочірньому підприємству ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», також визнано недійсним договір купівлі-продажу укладений на підставі цього розпорядження.

Задовольняючи позовні вимоги, суд погодився із доводами прокурора, що спірною земельною ділянкою мала право розпоряджатись виключно обласна державна адміністрація, яка згідно ч. 4 ст. 122 ЗК України наділена повноваженнями передачі земельних ділянок на її території із земель державної власності у власність або у користування у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів для всіх потреб.

Послідовно відстоюючи державні інтереси, органи прокуратури звернулись з позовом про визнання недійсними державних актів на вищевказану земельну ділянку.

22.01.2019 Верховний Суд погодився із доводами прокурора залишивши в силі судові рішення якими задоволено позов прокурора та визнано недійсними державні акти на право власності на земельні ділянки, а касаційну скаргу відповідача без задоволення.


Генеральна прокуратура України

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ