ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

РДА надала підприємцю земельні ділянки незаконно, без відповідних документів та проведення нормативної грошової оцінки


Центральний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким задоволено позови Павлоградської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Дерджгеокадастру в області до Петропавлівської районної державної адміністрації та фізичної особи-підприємця про визнання незаконними та скасування розпоряджень, визнанням недійсними договорів оренди земельних ділянок, а також повернення їх територіальній громаді.

У 2016 році між Петропавлівською районною державною адміністрацією та фізичною особою-підприємцем укладено договори оренди двох земельних ділянок загальною площею понад 10 га вартістю близько 3 млн грн для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівської сільської ради.

Встановлено, що райдержадміністрація надала підприємцю вказані земельні ділянки незаконно, без відповідних документів та проведення нормативної грошової оцінки.

Господарський суд Дніпропетровської області, вислухавши доводи прокуратури, визнав незаконними розпорядження голови Петропавлівської районної державної адміністрації, визнав недійсними договори оренди та зобов’язав підприємця повернути земельні ділянки державі.

Останній не погодився з таким рішенням суду та намагався його оскаржити, проте Центральний апеляційний господарський суд залишив апеляційні скарги підприємця без задоволення.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ