ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Пред’явили позовну заяву з вимогою стягнути з недобросовісного орендаря майже 365 тис. грн. заборгованості з орендної плати


У 2008 році між Полтавською районною державною адміністрацією та приватним підприємцем укладено договір оренди земельної ділянки площею 0,975 га, яка знаходиться на території Терешківської сільської ради.

Усупереч вимогам договору, приватний підприємець систематично не сплачував орендну плату за вказану ділянку, внаслідок чого виникла заборгованість на загальну суму майже 365 000 грн.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратурою Полтавської області подано до суду позовну заяву про розірвання договору оренди земельної ділянки, її повернення державі та стягнення з підприємця заборгованості по орендній платі.

На даний час судом відкрито провадження у справі, судовий розгляд триває.

 

Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ