ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Бюджет територіальної громади поповниться на понад півмільйона гривень


Миколаївським апеляційним судом підтверджено законність вимог Первомайської місцевої прокуратури та стягнено з фізичної особи понад 500 тис грн за користування без правовстановлюючих документів земельною ділянкою площею 22,6 га, яка розташована у Первомайському районі.

У 2013 році між Первомайською райдержадміністрацією та громадянином укладено договір оренди водного об’єкту.

У подальшому громадянин право користування земельною ділянкою, розташованою під водним об’єктом, у встановленому законом порядку не оформив, орендну плату не сплачував. Як наслідок, місцевий бюджет не дотримав понад 500 тис грн орендної плати за вказану земельну ділянку.

Суд погодився з доводами прокурора, що фактичний користувач земельної ділянки, який без достатньої правової підстави її використовує, повинен сплатити власнику земельної ділянки кошти, які останній отримав би у разі передачі земельної ділянки в оренду.

Відтак, за принципової позиції органів прокуратури територіальна громада отримає кошти, які будуть використані на її суспільні потреби.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ