ukenru
29-30 березня м.Київ, вул.Васильківська,17, Міжнародна науково-практична конференція «Системна взаємодія кадастрів: проблемні питання методологічного, інституційного та інформаційного забезпечення». Детальніше...


28-29.03.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - оренди, суборенди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


28-29 березня, КИЇВ | 21 березня, ОДЕСА. "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. Шахматки. Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки. КСП немає. Рейдерство. Безпека. Суди. НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Хмельниччині розмір орендної плати за використання землі вартістю майже 11 млн грн приведено у відповідність до вимог законодавства


Органи прокуратури звернулися до Господарського суду Хмельницької області з позовом щодо приведення у відповідність до вимог законодавства розмір орендної плати за використання землі у м.Красилів.

Встановлено, що на підставі рішення Красилівської міської ради у 2012 році одному із приватних підприємств в оренду для виробничих цілей надано 6,5 га.

Попри те, що вартість цієї земельної ділянки на сьогодні зросла до 10,9 млн грн, орендна плата за її використання тривалий час лишалась незмінною та складала 195 тис грн.

У зв’язку з цим міською радою орендарю запропоновано внести зміни до вказаного договору та привести розмір плати за користування землею у відповідність до вимог законодавства, проте ці пропозиції залишились без реагування.

Тому, діючи на усунення виявлених порушень, місцева прокуратура вжила заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку.

Під час розгляду позову господарським судом Хмельницької області відповідачем зміни до договору оренди землі внесено у добровільному порядку. Відтак, розмір орендної плати за використання землі збільшено до 328 тис грн.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

Партнери