ukenru
 

23-24 квітня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

З незаконного користування повернуто понад 44 га землі вартістю більше 28 млн грн


На Львівщині між Миколаївською районною державною адміністрацією та одним із підприємств укладено договір, відповідно до якого 44,3 га землі передано у користування фірмі.

При цьому було порушено вимоги ЗУ «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», оскільки фактично у оренду передали землі, на які за громадянами вже оформлено право власності.

Тобто вказані землі не могли вважатись невитребуваними паями. А відтак, райдержадміністрація не могла надавати їх у оренду.

З метою усунення порушень законодавства Золочівська місцева прокуратура подала до господарського суду Львівської області позов з вимогою визнати незаконним розпорядження райдержадміністрації та звільнити спірну територію. У ході слухання справи підприємство звільнило земельну ділянку, а тому провадження судом закрито.


Прокуратура Львівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ