ukenru

8-9 ЖОВТНЯ | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Нові зміни в земельному законодавстві. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж. АГРОзміни: паї, «шахматка», масиви. Оренда (суборенда). Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


26-27 вересня, КИЇВ: ЗЕМЛЯ! Зміни 2019/2020! Мораторій. Купівля/продаж. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Нерозподілені ділянки. Паї.(Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд повернули державному заповіднику землю, набуту громадянами в приватну власність незаконно


За результатами апеляційного перегляду залишено в силі рішення Канівського міськрайонного суду про задоволення позовної заяви прокурора щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень райдержадміністрації, недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки та скасування їх державної реєстрації.

Предметом позовних вимог прокурора у вказаній справі є 1,5 гектари земель, наданих 3 громадянам у приватну власність для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Григорівської сільської ради Канівського району на території, що передбачена для створення державного історико-культурного ландшафтного заповідника «Трахтемирів».

Встановлено, що в порушення вимог земельного та іншого законодавства України, незважаючи на особливий статус земель історико-культурного та природно-заповідного призначення, проект відведення спірних земельних ділянок у приватну власність не виготовлявся та не погоджувався з органами земельних ресурсів, архітектури і охорони культурної спадщини, природоохоронними й санітарно-епідеміологічними органами. Зазначене свідчило про незаконність набуття на них права власності відповідачами та, в свою чергу, порушення вимог Конституції України і речового права держави в частині встановленого законом порядку відчуження державних земель.

За поновленням державних інтересів у 2014 році з позовом до суду звернулася прокуратура, яка активно відстоювала правову позицію в судах всіх інстанцій.

На цей час рішення суду щодо скасування права приватної власності на незаконно набуті земельні ділянки набрало законної сили.


Прокуратура Черкаської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ