ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Закарпатті повернули до державної та комунальної власності 1488 га сільськогосподарських земель


Тячівською місцевою прокуратурою в судовому порядку скасовано державний акт на право постійного користування земельними ділянками площею 1488 га.

Встановлено, що одне з місцевих підприємств, на безоплатній основі використовує 1488 га земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форми власності.

Згідно з висновком спеціаліста, ринкова вартість вказаної земельної ділянки становить більше 401 млн грн.

Зокрема, прокуратурою в суді доведено, що вказане підприємство неодноразово відчужило власне нерухоме майно, яке розташоване на вказаних землях, що відповідно до ст. 141 Земельного кодексу України має наслідком скасування попереднього правовстановлюючого документу на ці земельні ділянки.

При цьому виготовляти правовстановлюючі документи на дану ділянку та сплачувати за неї в передбаченому чинним земельним та податковим законодавствам кошти в місцевий бюджет підприємство відмовилось.

Відтак, рішенням Господарського суду Закарпатської області позовні вимоги прокурора задоволено та повернуто до державної та комунальної власності 1488 га сільськогосподарських земель вартістю 401 млн грн. Наразі очікується набрання рішенням законної сили.


Прокуратура Закарпатської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ