ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Дніпропетровщині громадянин, який самовільно зайняв земельну ділянку, повернув її державі


Судом задоволено позов прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області до фізичної особи про повернення земельної ділянки сільськогосподарського призначення вартістю близько 2 млн грн.

У період з травня по червень 2018 року громадянин, маючи умисел на самовільне зайняття земельної ділянки, без відповідного рішення уповноваженого органу та державної реєстрації права власності чи користування земельною ділянкою засіяв ячменем понад 13 га землі, 1,3 га якої відноситься до земель зони санітарної охорони.

Наразі за втручання прокуратури чоловік вже повернув вказану земельну ділянку територіальні громаді.

Крім того, вироком Солонянського районного суду Дніпропетровської області його визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки в зонах санітарної охорони), та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік, проте на підставі ст. 75 КК України було звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк – 1 рік.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ