ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Земельну ділянку вилучено у фермерського господарства та повернуто державі


Рішенням господарського суду Херсонської області, яке набрало законної сили 06.12.2018 року, задоволено позовні вимоги Каховської місцевої прокуратури, вилучено у фермерського господарства та повернуто до земель державної власності - Головному управлінню Держгеокадастру в Херсонській області - земельну ділянку загальною площею 53 га вартістю майже 1,3 млн грн, яка знаходиться в межах Верхньоторгаївської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області.

Прокурор звернувся до суду в інтересах держави на тій підставі, що земельна ділянка була передана у постійне користування голові фермерського господарства, який помер, а земельна ділянка між членами ФГ не розпайовувалась.

На виконання судового рішення 21.02.2019 року земельну ділянку вилучено у вказаного фермерського господарства та повернуто державі в особі ГУ Держгеокадастру в Херсонській області.


Прокуратура Херсонської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ