ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Херсонщині до державної власності повернуто водний об’єкт вартістю майже 1,2 млн грн


Рішенням господарського суду Херсонської області задоволено позовні вимоги Бериславської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Херсонської обласної державної адміністрації, Державного агентства лісових ресурсів України та Державного підприємства «Великоолександрівське лісомисливське господарство» про повернення самовільно зайнятого водного об’єкта загальнодержавного значення, земельної ділянки під ним площею понад 49 га та звільнення земельної ділянки.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, відповідач у справі оскаржував вищевказане рішення в судах апеляційної та касаційної інстанцій.

Рішенням Верховного Суду від 21.03.2019 касаційну скаргу відповідача залишено без задоволення. Так, до державної власності повернуто водний об’єкт загальнодержавного значення вартістю майже 1, 2 млн грн.


Прокуратура Херсонської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ