ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Оскаржено рішення виконавчого комітету селищної ради про передачу в приватну власність громадян майже 1 га землі водного фонду


Рішенням виконавчого комітету Козинської селищної ради № 4 від 28.02.2002 року передано безкоштовно у приватну власність громадян земельні ділянки загальною площею понад 0,91 га вартістю 1,5 млн грн для будівництва та обслуговування житлових будинків в смт.Козин на території водно-спортивного комплексу одного з товариств.

Водночас, рішення щодо розпорядження земельними ділянками в межах населеного пункту мали прийматись лише на пленарних засіданнях Козинської селищної ради, а тому виконавчий комітет перевищив свої повноваження, передавши своїм рішенням у приватну власність землі, які відносяться до категорії земель водного фонду.

Більше того, внаслідок прийняття виконавчим комітетом Козинської селищної ради спірного рішення, інші громадяни, які не є власниками вказаних земельних ділянок, втратили доступ до берега річки, порушено їх право на відпочинок та вільне користування природними ресурсами р. Дніпро, а розташування житлових будинків безпосередньо на березі річки завдаватиме шкоду навколишньому природному середовищу і призведе до порушення права громадян на вільне користування природним довкіллям і водним ресурсом Дніпра.

З огляду на викладене, прокуратурою пред’явлено позов про визнання недійсним рішення виконавчого комітету Козинської селищної ради про передачу в приватну власність земельні ділянки та витребування їх з незаконного володіння на користь територіальної громади смт. Козин.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ