ukenru
 

23-24 квітня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд вимагають повернути місту ділянку вартістю 3 млн. грн


Харківська місцева прокуратура № 4 звернулася до господарського суду області з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю близько 3 млн. грн., укладеного між міською радою та одним з ТОВ.

Підприємство отримало зазначену ділянку в оренду понад 12 років тому. Відповідно до умов договору, до березня 2007 року на цій території мали збудувати стаціонарну автозаправну станцію з крамницею супутніх товарів.

Оскільки ділянка розташована на одній з найбільш важливих автомобільних розв’язок Харкова, то зведення на ній АЗС могло б значно поліпшити міську інфраструктуру. Однак орендар так і не розпочав заплановане будівництво.

Через невиконання орендарем зазначених умов прокуратура звернулася до суду з вимогою розірвання договору та повернення ділянки у власність міста.


Прокуратура Харквіської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ