ukenru
 

23-24 квітня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

В порушення вимог чинного земельного законодавства, громадяни незаконно отримали у власність землі сільськогосподарського призначення


Апостолівським районним судом задоволено 5 позовних заяв Нікопольської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області про витребування земельних ділянок з незаконного володіння громадян.

Підставою для звернення прокуратури до суду стали факти отримання земельних ділянок мешканцями Апостолівського району у власність на підставі підроблених офіційних документів - розпоряджень Апостолівської районної державної адміністрації.

Так, у порушення вимог чинного земельного законодавства вказані громадяни незаконно отримали у власність землі сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 37 га та вартістю понад 1,2 млн грн.

Наразі за втручання прокуратури земельні ділянки повернуто державі.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ