ukenru
 

23-24 квітня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Добровільно припинено договори оренди земельних ділянок між райдержадміністрацією та суб'єктом господарювання


В жовтні минулого року Миргородською місцевою прокуратурою скеровано до Господарського суду Полтавської області позовну заяву з вимогою визнання незаконними та скасування розпоряджень Гадяцької районної державної адміністрації, визнання недійсними 10 договорів оренди земельних ділянок загальною площею 496,4172 га, вартість яких складає близько 4 млн. грн., які незаконно передані одному з товариств Гадяцького району.

У ході судового розгляду договори оренди земельних ділянок між райдержадміністрацією та суб’єктом господарювання добровільно припинено, про що внесено записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Оскаржувані розпорядження в добровільному порядку визнано не чинними.

Зважаючи на викладене, ухвалою Господарського суду Полтавської області від 04.04.2019 провадження у справі закрито у зв’язку із відсутністю предмету спору.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ