ukenru
 

23-24 квітня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Вимагають зобов'язати фермерське господарство повернути до комунальної власності 45,88 га земель


Однією з сільських рад Кременчуцького району Полтавської області у 2015 році надано в оренду фермерському господарству 4 земельні ділянки загальною площею 45,88 га поза межами аукціону.

З огляду на те, що на момент отримання в оренду земельних ділянок вже було створено СФГ, всі земельні ділянки фермерське господарство повинно було отримувати у користування відповідно до вимог ст. ст. 124, 134 Земельного кодексу України, ст. ст. 1, 7 Закону України «Про фермерське господарство», як юридична особа та лише на конкурентних засадах – за результатами земельних торгів.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулась до Господарського суду з позовними вимогами про визнання незаконним та скасувати рішення сільської ради та визнати недійсними договори оренди землі загальною площею 45,88 га., приблизна вартість яких складає 1 млн. 700 тис. грн.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ