ukenru

Забезпечили повернення територіальній громаді земельних ділянок прибережної захисної смуги Азовського моря


Забезпечено виконання судових рішень про повернення земель особливого значення прибережної захисної смуги Азовського моря вартістю 3,8 млн. грн.

Прокуратурою Запорізької області у серпні 2018 року пред’явлено 2 позови про визнання незаконними та скасування рішень Кирилівської селищної ради щодо незаконної передачі у постійне користування КП «Розвиток курортної зони» земельних ділянок на Косі Пересип у смт Кирилівка, зобов’язання комунального підприємства повернути земельні ділянки водного фонду відповідній територіальній громаді.

Підставою для звернення прокурора до суду стало порушення законодавчо встановленої процедури передачі земель водного фонду уздовж Азовського моря. Господарський суд Запорізької області погодився з доводами прокурора та постановив рішення про задоволення вище вказаних вимог.

На виконання рішень суду забезпечено фактичне повернення земельних ділянок шляхом підписання упродовж березня поточного року актів приймання-передачі між директором комунального підприємства та головою селищної ради.

Також, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесені відомості про припинення права постійного користування земельними ділянками за комунальним підприємством.


Прокуратура Запорізької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ