ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Закарпатті повернуто державі земельну ділянку вартістю майже 500 тис грн з незаконного володіння


Хустським районним судом задоволено позовну заяву Хустської місцевої прокуратури, пред’явленої в інтересах держави в особі Закарпатської ОДА про визнання наказів Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області недійсними та витребування земельної ділянки, яка надана для розміщення стрілкового тиру, із чужого незаконного володіння.

У ході вивчення законодавства про розпорядження органами державної виконавчої влади землями державної власності, виявлено незаконне надання земельної ділянки несільськогосподарського призначення місцевому мешканцю у приватну власність.

Вказана земельна ділянка площею 0,45 га, з розміщеною на ній будівлею діючого стрілкового тиру, тривалий час перебувала в постійному користуванні місцевих правоохоронців.

Прокурором в суді доведено, що рішенням головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області всупереч вимог Земельного кодексу України, прийнято рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки без зміни цільового призначення.

Відтак, суддя, врахувавши доводи прокурора, виніс мотивоване рішення про задоволення позовної заяви Хустської місцевої прокуратури, витребувавши, таким чином, земельну ділянку вартістю майже 500 тис грн із чужого незаконного володіння та повернувши її державі.


Прокуратура Закарпатської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ