ukenru
 

23-24 квітня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Cільською радою протиправно надано фермерському господарству земельні ділянки загальною площею 18,7 га


Господарським судом Київської області відкрито провадження за позовом Кагарлицької місцевої прокуратури, пред’явленого в інтересах держави до однієї із сільських рад Миронівського району Київської області та фермерського господарства про визнання недійсним рішення сесії сільської ради та договору емфітевзису (договір про надання права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб) земельних ділянок.

Прокуратурою встановлено, що при передачі земельних ділянок було порушено процедуру набуття права користування на земельні ділянки з метою ведення фермерського господарства.

Зокрема, сільською радою протиправно надано фермерському господарству для вирощування сільськогосподарських культур земельні ділянки загальною площею 18,7 га, які призначалися для розширення меж населеного пункту.

Крім того, землю передали без проведення земельних торгів, що перешкоджало переходу права користування орендованими земельними ділянками до інших осіб на законних підставах. На даний час справа перебуває на розгляді в суді.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ