ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Миколаївщині державі реально повернуто землі вартістю 1,3 млн грн


Забезпечено фактичне виконання рішення господарського суду Миколаївської області, постановленого за позовом першого заступника прокурора області, про розірвання договору оренди та повернення у власність держави земельної ділянки площею 3,7 га вартістю 1,3 млн грн, розташованої в межах Веснянської сільської ради Миколаївського району області.

Так, судом підтверджено факт неналежного виконання товариством встановлених законом та договором обов’язків щодо своєчасної сплати орендних платежів.

5 квітня 2019 року за принципової позиції прокуратури земельна ділянка реально повернута державі.

Загалом, у поточному році на виконання судових рішень, постановлених за позовами прокурорів, фактично повернуто у власність держави та територіальних громад земельні ділянки загальною площею 1132 га вартістю близько 31 млн грн.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ