ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Припинено безпідставне використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення вартістю 1,3 млн грн


Одним з фермерських господарств у порушення вимог законодавства щодо порядку набуття та оформлення прав на землю, за відсутності жодних правових підстав, упродовж тривалого часу використовується земельна ділянка сільськогосподарського призначення, розташована в межах території Веселинівської селищної ради на Миколаївщині.

Незважаючи на відсутність жодних прав на спірну земельну ділянку, таке господарство використовує її для здійснення фермерської діяльності та отримання прибутку.

Вказане стало підставою для подання Вознесенською місцевою прокуратурою до господарського суду області позову про повернення зазначеної земельної ділянки.

Під час розгляду позову прокурора судом фермерське господарство, розуміючи протиправність своїх дій з використання земельної ділянки, самостійно повернуло її державі.

Реагування органів прокуратури на безпідставне та незаконне використання земельних ресурсів області забезпечило повернення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 50 га вартістю більше 1,3 млн грн державі. Завдяки цьому уповноважений орган місцевого самоврядування має можливість розпорядитись цією ділянкою, що забезпечить використання її відповідно до вимог законодавства та надходження до бюджету коштів від законного використання.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ