ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Виявили факт систематичного не виконання ПАТ умов договору оренди земельних ділянок


На Вінниччині прокуратура виявила факт систематичного не виконання приватним акціонерним товариством умов договору оренди земельних ділянок в межах населеного пункту загальною площею близько 82 га вартість яких складає 79,5 млн.грн, що призводить до суттєвого зменшення фінансових надходжень до місцевого бюджету та, як наслідок, до зниження його видаткової спроможності.

З метою усунення виявлених порушень, керівником Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області до Господарського суду міста Києва пред’явлено позов в інтересах однієї із селищних рад Немирівського району про розірвання договору оренди та повернення земель промислового призначення в комунальну власність.

На даний час, судом прийнято рішення про відкриття провадження, а прокуратурою зайнято принципову та наполегливу позицію, спрямовану на повне задоволення позовних вимог за результатом судового розгляду.

Також, у ході судового розгляду, Господарським судом Вінницької області справи за позовом керівника Немирівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Вінницької обласної державної адміністрації до одного з акціонерних товариств про стягнення шкоди, спричиненої самовільним зайняттям земельної ділянки історико-культурного призначення, товариством у повному обсязі визнано вимоги керівника місцевої прокуратури та, ще до постановлення остаточного судового рішення, добровільно сплачено суму завданих збитків.

Немирівською місцевою прокуратурою і надалі вживатимуться дієві заходи, спрямовані на захист і відновлення порушених прав та інтересів держави та її територіальних громад.


Прокуратура Вінницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ