ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Суд повернув державі сільгоспземлі вартістю понад 46 млн грн


Балаклійський районний Харківської суд області задовольнив позов прокуратури про повернення державі майже 415 га сільськогосподарських земель вартістю близько 46,5 млн грн.

Йдеться про 11 земельних ділянок на території Шебелинської сільської ради.

Зазначені території наприкінці 2014 року на підставі наказів ГУ Держземагентства в області отримав в оренду на 49 років місцевий мешканець. Землі виділялися без торгів для ведення фермерського господарства.

Однак господарства чоловік так і не створив. Усі ділянки він передав в суборенду одному з ПрАТ уже за кілька місяців після того, як сам отримав їх у користування.

Оскільки землі не були використані орендарем за цільовим призначенням, прокуратура звернулася з позовом до суду про скасування договорів оренди й суборенди й повернення земель у власність держави. Наразі позовні вимоги прокурора задоволені районним судом. Триває час на апеляційне оскарження.


Прокуратура Харківської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ