ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Викрили на злочинній схемі службовця Полтавської РДА


Прокуратурою Полтавської області спільно з УСБУ в Полтавській області під час одержання неправомірної вигоди затримано службову особу Полтавської РДА.

Вказаний службовець налагодив схему з видачі дозвільних документів на отримання земельних ділянок учасникам АТО. Всього службовець зажадав отримати за свої «послуги» 45 тис грн. Під час отримання останньої частини у сумі 3 тис грн зловмисника затримано в порядку ст.208 КПК України.

На даний час проводяться обшуки та перевіряється причетність інших осіб до вказаної протиправної діяльності.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу затриманій особі.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ