ukenru

Семінари в Одесі з кращими експертами України: 23.07 «БУДІВНИЦТВО - 2019». Олександр Сергієнко. || 23.07 «ТЕНДЕРИ – 2019». Тетяна Колесник. || 24.07 «ЗЕМЛЯ. Зміни з 1 січня 2019». Віктор Кобилянський. || 24. 07 «КАДРОВИЙ АУДИТ». Тимур Алієв. || 16.08 «ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ». Тетяна Васильченко. Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд вимагають повернути землі Карпатського НПП


Прокуратурою Івано-Франківської області вжито заходів представницького характеру з метою захисту інтересів держави у сфері охорони земель природно-заповідного фонду шляхом подачі позовної заяви в інтересах Міністерства екології та природних ресурсів України та Карпатського національного природного парку до однієї з сільських рад регіону та фізичних осіб про визнання незаконним і скасування рішення органу місцевого самоврядування, визнання недійсним державного акта про право власності на земельну ділянку та витребування земельної ділянки площею 0,7241 га вартістю 3 274 369,00 грн.

Досудовим розслідуванням кримінального провадження встановлено, що умисними діями, які виразились у зловживанні службовим становищем, тобто в умисному, в інтересах третьої особи використанні службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (вилучення з державної власності та постійного користування Карпатського НПП земель природно-заповідного призначення), скоєно кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 («Зловживання владою або службовим становищем») КК України. Зазначене кримінальне провадження скеровано до суду з обвинувальним актом.

З метою одночасного вирішення питання щодо повернення особливо цінних земель їх постійному користувачу, органами прокуратури подано відповідну позовну заяву до суду. Справа на даний час перебуває на розгляді в суді.


Прокуратура Івано-Франківської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ