ukenru

8-9 ЖОВТНЯ | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Нові зміни в земельному законодавстві. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж. АГРОзміни: паї, «шахматка», масиви. Оренда (суборенда). Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


26-27 вересня, КИЇВ: ЗЕМЛЯ! Зміни 2019/2020! Мораторій. Купівля/продаж. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Нерозподілені ділянки. Паї.(Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Хмельниччині не допущено неправомірну передачу в приватну власність земель резервного фонду


За принципової позиції прокуратури постановою апеляційного суду Хмельницької області задоволено апеляційну скаргу прокуратури області та позовні вимоги про скасування розпоряджень та визнання державних актів на право власності на земельні ділянки площею 4 га та ринковою вартістю 240 тис грн недійсними.

Вказані землі розташовані на території Кунівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області та віднесені до земель сільськогосподарського призначення.

Розпорядженням райдержадміністрації надано дозвіл на їх передачу у власність громадян для ведення особистого селянського господарства.

Прокуратурою встановлено, що зазначені рішення прийнято з порушенням вимог законодавства.

Позаяк вказані ділянки віднесені до земель резервного фонду, створеного під час паювання земель колективного сільськогосподарського підприємства, вони можуть бути надані переважно членам сільськогосподарських підприємств, громадянам, зайнятим у соціальній сфері населеного пункту, та тим, хто проживає на відповідній території.

Оскільки громадяни, яким землі передані у власність, не належать до жодної з вказаних категорій осіб, прокуратура звернулась до суду з вимогою про скасування неправомірних рішень районної державної адміністрації та виданих на їх підставі державних актів на землю.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ