ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд вимагають повернути державі землі державного лісового фонду вартістю 19,3 млн грн


Державним підприємством «Володимирівське лісове господарство» замість заліснення земель та збільшення державного лісового фонду, під виглядом договорів про спільну діяльність фактично передано в оренду фермерському господарству та фізичній особі-підприємцю землі державного лісового фонду загальною площею 347 га грошовою оцінкою 19,3 млн грн для ведення товарного сільгоспвиробництва.

При цьому органом, уповноваженим на передачу у користування земель лісогосподарського призначення є Кабінет Міністрів України, котрим згода на їх передачу не надавалась.

З метою усунення зазначених порушень, прокуратурою Миколаївської області до господарського суду області пред’явлено дві позовні зави в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України про визнання недійсними зазначених договорів та зобов’язання суб’єктів господарювання повернути ці землі у розпорядження держави.

Загалом, з початку року завдяки наполегливості органів прокуратури області повернуто та попереджено незаконне надання земель загальною площею понад 1 тис га вартістю понад 30 млн грн.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ