ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орендарі користувались ділянкою після закінчення строку дії договору та не сплачуючи орендну плату


У 2012 році Лубенська районна державна адміністрація надала фізичним особам в оренду на 5 років два ставки для риборозведення, вирощення і вилову риби площею 2 га та 8 га вартістю понад 1,5 млн грн.

Не зважаючи на те, що термін оренди водних об’єктів закінчився ще у 2017 році, орендарі продовжували користуватись ставками без продовження строку дії договору та не сплачуючи орендну плату.

Прокуратурою Полтавської області пред’явлено до суду позовні заяви з вимогою зобов’язати повернути до державної власності вказані водні об’єкти. Судом позовні заяви прокуратури задоволено в повному обсязі.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ