ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Державі повернуто 26 га землі, яку Полтавська РДА незаконно надала в оренду приватній агрофірмі


Прокуратурою Полтавської області під час опрацювання даних про надані земельні ділянки на території Полтавського району установлено, що однією із приватних агрофірм на підставі розпоряджень Полтавської райдержадміністрації та укладеного у подальшому договору отримано в оренду земельну ділянку загальною площею 26 га вартістю майже 800 тис грн.

Вказані дії відбулись із порушенням вимог земельного законодавства, зокрема без проведення аукціону та на позаконкурентних засадах, на умовах земельного сервітуту.

З метою усунення встановленого порушення інтересів держави прокуратура звернулась з позовом до господарського суду із вимогою про визнання недійсним укладеного між приватною агрофірмою та Полтавською РДА договору земельного сервітуту та повернення земельної ділянки.

У вівторок, 14 травня, позовні вимоги прокуратури задоволено, судом визнано недійсним договір земельного сервітуту та зобов’язано приватну агрофірму повернути державі земельну ділянку площею 26 га та вартістю майже 800 тис грн.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ