ukenru

4 червня | Онлайн – конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Ринок землі: юридичні та фінансові аспекти. Оренда землі: нові правила з 15 липня 2020р. Основні "болі" агропідприємств: ПДВ-кредит, блокування податкових накладних, ТТН і ВН. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Розмір орендної плати за використання землі вартістю 8,8 млн грн приведено у відповідність до вимог законодавства


Виявлено факт суттєвого заниження орендних платежів за використання земельних ділянок комунальної власності, розташованих у м. Хмельницькому.

З’ясовано, що одне із товариств для обслуговування автомобільного салону використовує дві земельні ділянки загальною площею майже півгектара.

Зважаючи на те, що вказані ділянки фактично надані для комерційного використання, їх нормативно-грошова оцінка та відповідно орендна плата за землю мають бути значно більшими, ніж це передбачено договорами.

У зв’язку із цим, прокуратурою області перед Хмельницькою міською радою ініційовано приведення їх у відповідність до вимог законодавства. За результатами проведеної роботи орендар погодився на пропозицію міської ради та підписав додаткові угоди до договорів оренди землі.

Завдяки цьому розмір нормативної грошової оцінки вказаних земель збільшено до 8,8 млн грн, а орендні платежі до міського бюджету – майже у четверо – з 125 до 467 тис грн у рік. Відтак, за втручання прокуратури розмір плати за використання землі збільшено на третину мільйона гривень.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ