ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Зареєстровано кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки у Вільнянську


Працівниками Токмацької місцевої прокуратури та поліції у вечерній час доби на земельній ділянці комунальної власності приблизною площею близько 7 га, яка розташована у місті Вільнянськ, помічена сільськогосподарська техніка, яка проводила сільськогосподарські роботи за відсутності належного оформлення права власності або користування на землю.

За результатами проведеного огляду вказана сільськогосподарська техніка вилучена правоохоронцями та у подальшому арештована слідчим суддею Вільнянського районного суду Запорізької області.

Процесуальним керівником у кримінальному провадженні ініційовано проведення перевірки за вказаним фактом Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області з метою встановлення розміру шкоди, завданої вказаним правопорушенням.

На теперішній час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії для встановлення винних осіб у вчиненні кримінального правопорушення, та притягнення їх до відповідальності.


Прокуратура Запорізької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ