ukenru

4 червня | Онлайн – конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Ринок землі: юридичні та фінансові аспекти. Оренда землі: нові правила з 15 липня 2020р. Основні "болі" агропідприємств: ПДВ-кредит, блокування податкових накладних, ТТН і ВН. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Встановлено факт незаконного використання громадянином земельної ділянки для сільськогосподарського виробництва


Апеляційним судом Черкаської області залишено в силі рішення Лисянського районного суду, яким у березні поточного року задоволено позов Звенигородської місцевої прокуратури про звільнення понад 11 гектарів самовільно зайнятої землі державної власності в Лисянському районі вартістю понад 1 млн. грн.

В ході представницької діяльності, за результатами опрацювання інформації Держгеокадастру прокуратурою встановлено факт незаконного використання громадянином земельної ділянки для сільськогосподарського виробництва без правовстановлюючих документів, чим спричинено шкоду державним інтересам.

За їх поновленням прокурор звернувся до суду з вимогою до відповідача звільнити самовільно використовувану землю. Позовні вимоги прокурора в повному обсязі задоволено судом. Не погодившись з рішенням Лисянського районного суду, відповідач оскаржив його в апеляційному порядку.

З урахуванням правової позиції прокуратури, яка відповідає інтересам держави, апеляційним судом Черкаської області апеляційну скаргу відповідача залишено без розгляду, рішення про задоволення позову прокурора – без змін.

 

Прокуратура Черкаської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ