ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Відсудили на користь територіальної громади Києва приміщення на вул. Десятинній


Поновлено порушене право власності територіальної громади столиці на нежитлові приміщення площею 115 кв м, вартістю майже 18,4 млн грн, розташовані в житловому будинку в історичному ареалі м. Києва по вул.Десятинній.

Виявили факт незаконного відчуження з комунальної власності зазначених приміщень, які ще в 2001 році включено до переліку майна територіальної громади м. Києва та у подальшому закріплено на праві господарського відання за КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва».

Київрада рішень про відчуження вказаного майна не приймала, приватизація спірних приміщень не здійснювалась. Однак з’ясовано, що ці приміщення неодноразово відчужувались і з квітня 2018 року право власності на них зареєстровано за іноземним товариством.

Зважаючи на те, що відчуження комунальної власності відбулось поза волею територіальної громади, прокуратура м. Києва звернулась до суду з позовом про витребування цього майна.

Рішенням господарського суду м. Києва позов прокурора задоволено повністю.


Прокуратура міста Києва

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ