ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Відсудили понад 45 га землі сільськогосподарського призначення на Львівщині


Постановою апеляційного суду від 14 травня 2019 року задоволено позов Городоцької місцевої прокуратури в інтересах держави до фізичної особи та Мостиської районної державної адміністрації.

Прокуратура вимагала визнати недійсним договір оренди землі, скасувати державну реєстрацію договору та зобов’язати повернути земельну ділянку.

Апеляційний суд погодився з доводами прокурора про те, що відповідачі незаконно, всупереч ст. ст. 203, 215 Цивільного кодексу України, ст.13 Закону України «Про оцінку землі», уклали договір оренди земельної ділянки без проведення нормативної грошової оцінки. А це призводило до ненадходження відповідних коштів до бюджету.

Таким чином, завдяки принциповій позиції прокуратури спірний договір оренди визнано недійсним, скасовано його державну реєстрацію та зобов’язано відповідача повернути земельну ділянку в розпорядження Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.


Прокуратура Львівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ