ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Колишній голова Вільнянської РДА незаконно передав у приватну власність земельну ділянку, розташовану на березі Дніпра


Токмацькою місцевою прокуратурою за фактом розтрати земель прибережної захисної смуги річки Дніпро площею понад 1 га, скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області, а саме за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що колишнім очільником Вільнянської райдержадміністрації у порушення Конституції та земельного законодавства України винесено розпорядження, яким земельну ділянку площею 1,1 га, розташовану на березі річки Дніпро у Вільнянському районі, передано у приватну власність фізичної особи.

Вказане розпорядження у судовому порядку визнано незаконним за позовом органів прокуратури, а земельна ділянка повернута до державної власності.

Судовий розгляд за обвинувальним актом триває. За вчинений злочин Законодавство України про кримінальну відповідальність передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Прокуратура Запорізької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ