ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

4 га земель сільськогосподарських угідь на Чернігівщині повернуто у розпорядження держави


Дві фізичні особи, вже скориставшись правом на приватизацію 2 га земель для ведення особистого селянського господарства, приховавши факт використання цього права, у 2017-2018 роках звернулися до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області із заявами про виділення по 2 га землі в межах Коропської селищної ради.

Після набуття ділянок у власність громадянами їх відчужено на користь іншої особи за договором купівлі-продажу.

Реагуючи на грубе порушення вимог законодавства, прокурор звернувся з позовами до суду.

Вже у ході розгляду справи Коропським районним судом Чернігівської області, усвідомлюючи обґрунтованість та неспростовність наданих прокурором ґрунтовних доказів на підтвердження позовних вимог, відповідачами у справах подано заяви про добровільну відмову від незаконно отриманих земельних ділянок та укладено відповідні угоди з ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області.

Наразі обидві земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 4 га повернуто у державну власність. За таких обставин судом 15.05.2019 винесено ухвали про закриття проваджень у справах.


Прокуратура Чернігівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ