ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Повідомлено про підозру адвокату, який заволодів земельною ділянкою ринковою вартістю близько 3,7 млн грн


Адвокат спільно з іншою особою розробили план з метою заволодіння чужим майном, а саме земельною ділянкою площею майже 2,3 га, яка входить до державної форми власності лісогосподарського призначення, що розташована на території Києво-Святошинського районну в межах Гореницької сільської ради біля с.Стоянка та подальшого отримання грошових коштів від продажу даної земельної ділянки.

Для цього вони підшукали невстановлених осіб, за допомогою яких підробили Державний акт та безпідставного створили електронний файл із недостовірними відомостями, що стосуються Державного акту.

Після отримання усіх необхідних документів для укладення цивільно-правової угоди звернулися із завідомо підробленими документами до приватного нотаріуса, яка внесла відомості про право власності на вказану земельну ділянку до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. В подальшому вказану землю було продано.

Таким чином, останні реалізували свій злочинний умисел щодо заволодіння земельною ділянкою площею майже 2,3 га, ринкова вартість якої згідно з висновком оціночно-земельної експертизи від 21.06.2017 станом на 30.10.2013 становила близько 3,7 млн грн.

З огляду на викладене, прокурором області вказаному адвокату повідомлено про підозру у шахрайстві, тобто заволодінні чужим майном шляхом обману, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах та у використанні завідомо підробленого документа, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України.

Його спільнику також повідомлено про підозру у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ