ukenru

4 червня | Онлайн – конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Ринок землі: юридичні та фінансові аспекти. Оренда землі: нові правила з 15 липня 2020р. Основні "болі" агропідприємств: ПДВ-кредит, блокування податкових накладних, ТТН і ВН. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орендар продовжував користуватись земельною ділянкою без продовження строку дії договору


У 2012 році між Пирятинською районною державною адміністрацію та сільськогосподарським підприємством укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею понад 30 га вартістю понад 3 млн грн та підписано акт приймання-передачі земельної ділянки.

Термін оренди земельної ділянки закінчився у січні 2018 року. Сільськогосподарське товариство не зверталося до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області з клопотанням про поновлення дії договору оренди вказаної земельної ділянки, рішення про поновлення договору оренди землі на вказану земельну ділянку не приймалося, а отже дія вказаного договору не продовжувалася.

Незважаючи на вказаний факт, орендар продовжував користуватись земельною ділянкою без продовження строку дії договору, що грубо порушувало норми чинного законодавства.

Зважаючи на вказане, органами прокуратури Полтавської області пред’явлено до суду позовну заяву з вимогою зобов’язати сільськогосподарське товариство повернути до державної власності вказану земельну ділянку.

Рішенням Господарського суду Полтавської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю та зобов’язано сільськогосподарське товариство повернути до державної власності зазначену земельну ділянку.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ