ukenru

8-9 ЖОВТНЯ | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Нові зміни в земельному законодавстві. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж. АГРОзміни: паї, «шахматка», масиви. Оренда (суборенда). Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


26-27 вересня, КИЇВ: ЗЕМЛЯ! Зміни 2019/2020! Мораторій. Купівля/продаж. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Нерозподілені ділянки. Паї.(Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орендар продовжував користуватись земельною ділянкою без продовження строку дії договору


У 2012 році між Пирятинською районною державною адміністрацію та сільськогосподарським підприємством укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею понад 30 га вартістю понад 3 млн грн та підписано акт приймання-передачі земельної ділянки.

Термін оренди земельної ділянки закінчився у січні 2018 року. Сільськогосподарське товариство не зверталося до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області з клопотанням про поновлення дії договору оренди вказаної земельної ділянки, рішення про поновлення договору оренди землі на вказану земельну ділянку не приймалося, а отже дія вказаного договору не продовжувалася.

Незважаючи на вказаний факт, орендар продовжував користуватись земельною ділянкою без продовження строку дії договору, що грубо порушувало норми чинного законодавства.

Зважаючи на вказане, органами прокуратури Полтавської області пред’явлено до суду позовну заяву з вимогою зобов’язати сільськогосподарське товариство повернути до державної власності вказану земельну ділянку.

Рішенням Господарського суду Полтавської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю та зобов’язано сільськогосподарське товариство повернути до державної власності зазначену земельну ділянку.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ