ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Місцевий бюджет міської ради поповнився на майже 100 тис грн


Рішенням господарського суду Чернігівської області від 05.03.2018 задоволено позов заступника прокурора області в інтересах держави в особі міської ради до фізичної особи-підприємця про стягнення майже 100 тис грн збитків у вигляді втраченої вигоди, завданих використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Після набрання вказаним судовим рішенням чинності виконавчий документ у даній справі направлено на примусове виконання до одного з територіальних підрозділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області, яким 10.09.2018 відкрито виконавче провадження.

Зважаючи на тривалий строк виконання судового рішення, регіональною прокуратурою в порядку, визначеному Законом України «Про виконавче провадження», 15.05.2019 проведено вивчення повноти вжитих держвиконавцем заходів щодо стягнення коштів до місцевого бюджету.

Як результат, того ж дня боржником погашено залишок боргу в сумі 80,5 тис грн, а тому 16.05.2019 винесено постанову про закінчення виконавчого провадження.


Прокуратура Чернігівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ