ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Повернуто землі с/г призначення, якими товариство продовжувало користуватися після закінчення терміну дії договору оренди


У 2012 році між Пирятинською районною державною адміністрацію та сільськогосподарським підприємством укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею понад 30 га вартістю понад 3 млн грн та підписано акт приймання-передачі земельної ділянки.

Термін оренди земельної ділянки закінчився у січні 2018 року. Сільськогосподарське товариство не зверталося до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області з клопотанням про поновлення дії договору оренди вказаної земельної ділянки, рішення про поновлення договору оренди землі на вказану земельну ділянку не приймалося, а отже дія вказаного договору не продовжувалася.

Незважаючи на вказаний факт, орендар продовжував користуватись земельною ділянкою без продовження строку дії договору, що грубо порушувало норми чинного законодавства.

Зважаючи на вказане, органами прокуратури Полтавської області пред’явлено до суду позовну заяву з вимогою зобов’язати сільськогосподарське товариство повернути до державної власності вказануземельну ділянки.

Рішенням Господарського суду Полтавської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю та зобов’язано сільськогосподарське товариство повернути до державної власності зазначену земельну ділянку.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ