ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Відстояли в суді право держави на землі водного фонду акваторії Канівського водосховища


Відновлено порушені права держави на землі водного фонду, розташовані на водній поверхні та островах акваторії Канівського водосховища на р.Дніпро.

Бориспільською районною держаною адміністрацією у порушення вимог Земельного та Водного кодексів України передано у приватну власність фізичним особам земельні ділянки водного фонду загальною площею майже 6 га для ведення особистого селянського господарства.

З огляду на викладене, Бориспільська місцева прокуратура оскаржила дії райдержадміністрації до суду. Рішенням суду першої інстанції в задоволенні позовних вимог прокуратурі було відмовлено.

Не погодившись з таким рішення, прокурори звернулися з апеляційною скаргою до Київського апеляційного суду, який скасував рішення суду першої інстанції та прийняв нове. Зокрема, судом задоволено позовні вимоги прокуратури щодо визнання недійсними розпоряджень Бориспільської РДА, державних актів та витребування із незаконного володіння земельних ділянок водного фонду.

Задовольняючи позов прокурора, суд апеляційної інстанції дійшов законного та аргументованого висновку, що спірні земельні ділянки, які відносяться до земель водного фонду та розташовані на водній поверхні та островах акваторії Канівського водосховища на р. Дніпро, в силу закону не можуть передаватися у приватну власність фізичним особам для ведення особистого селянського господарства, а тому визнання незаконними розпоряджень, державних актів та витребування на користь держави таких земель відповідає суспільному інтересу.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ