ukenru

11-12.07.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


ЗЕМЛЯ – 2019 | 24 липня | ОДЕСА // Віктор Кобилянський // Набуття, захист, припинення прав. Оренда (суборенда): терміни, натурплата, зміна власника. Договори. Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Зміни для аграріїв. Землі водного фонду. ****** БУДІВНИЦТВО - 2019. | 23 липня | ОДЕСА // Олександр Сергієнко. Детальніше...


11-12 липня, КИЇВ | 4 липня, ОДЕСА. ЗЕМЛЯ! Зміни 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Виявлено порушення під час безоплатної передачі земель громадянам


В грудні минулого року до Городоцької міської ради з заявами про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства звернулись троє місцевих мешканців.

На підставі рішення сесії ці заяви задоволено та громадянам надано дозволи на виготовлення проектної документації щодо відведення у приватну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею майже 5 га та вартістю близько 300 тис грн.

Місцевою прокуратурою з’ясовано, що вказані особи вже використали своє право на безоплатне отримання земель цієї категорії та повторне їх надання є неправомірним.

Діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до міської ради з листом про усунення порушень вимог законодавства та недопущення незаконного вибуття земельних ділянок з державної власності.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Сергій Стецюк, за вказаного реагування Городоцькою міською радою внесено зміни до своїх попередніх рішень, чим попереджено неправомірну передачу земель у приватну власність.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ