ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Виявлено порушення під час безоплатної передачі земель громадянам


В грудні минулого року до Городоцької міської ради з заявами про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства звернулись троє місцевих мешканців.

На підставі рішення сесії ці заяви задоволено та громадянам надано дозволи на виготовлення проектної документації щодо відведення у приватну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею майже 5 га та вартістю близько 300 тис грн.

Місцевою прокуратурою з’ясовано, що вказані особи вже використали своє право на безоплатне отримання земель цієї категорії та повторне їх надання є неправомірним.

Діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до міської ради з листом про усунення порушень вимог законодавства та недопущення незаконного вибуття земельних ділянок з державної власності.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Сергій Стецюк, за вказаного реагування Городоцькою міською радою внесено зміни до своїх попередніх рішень, чим попереджено неправомірну передачу земель у приватну власність.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ