ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Міська рада протиправно розпорядилася землями сільськогосподарського призначення


Виявлено протиправне рішення Великомостівської міської ради Сокальського району, відповідно до якого одному з господарюючих товариств передано у користування сільгоспугіддя загальною площею майже 201 га.

Фактично, усупереч положенням земельного та цивільного законодавства, міська рада протиправно розпорядилася землями сільськогосподарського призначення державної власності та землями, власники яких померли, а спадкоємці за законом чи заповітом відсутні чи не прийняли спадщину.

З метою усунення допущених порушень органи прокуратури області пред’явили позов, який постановою Львівського апеляційного господарського суду області від 23.07.2018 повністю задоволено.

Оскаржуване рішення органу місцевого самоврядування визнано недійсним, а товариство зобов’язано звільнити землі та повернути їх територіальній громаді.

Відтак, завдяки заходам, вжитим прокуратурою, органом ДВС 24.05.2019 винесено постанову про закінчення виконавчого провадження у зв´язку із повним та фактичним виконанням вказаного судового рішення.

Підприємство звільнило вказані території сільськогосподарського призначення вартістю 168 млн грн.


Прокуратура Львівської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ