ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підприємство повернуло громаді земельну ділянку вартістю понад 1,5 млрд грн


Господарським судом Дніпропетровської області розглянуто справу за позовом Криворізької місцевої прокуратури № 3 в інтересах держави в особі Криворізької міської ради до публічного акціонерного товариства про розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю понад 1,5 млрд грн.

Встановлено, що вказана земельна ділянка надана товариству в оренду у 2006 році для потреб, пов’язаних з користуванням надрами (видобування корисних копалин відкритим способом у кар’єрі «Південний»).

Однак, з травня 2017 року підприємство не має спеціального дозволу та не здійснює видобування корисних копалин у вказаному кар’єрі, а отже - земельну ділянку за цільовим призначенням не використовує, що стало підставою для дострокового розірвання договору оренди вказаної земельної ділянки та повернення її державі.

В ході судового розгляду справи публічним акціонерним товариством добровільно повернуто земельну ділянку вартістю понад 1,5 млдр грн територіальній громаді.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ